شماره تماس ما: 09173757292-07737257464

آدرس ایمیل ما: support@arzswap.com

درباره ما

درباره ارزسوپ مارکت

این سایت با همکاری مجموعه ای از برنامه نویسان باتجربه در حوزه مارکتینگ و تریدرهای حرفه ای پس از سالها تجربه در این زمینه پیاده سازی و عملیاتی شده است. هدف این سایت ایجاد محیطی حرفه ای و در عین حال ساده و قوی برای کاربران ایرانی می باشد که بدون نگرانی از مشکلات تحریم های بین المللی و ریسک فعالیت در سایت های تریدینگ خارجی، خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده را به راحت ترین شکل ممکن و بدون واسطه انجام دهند.

0

تراکنش ها

0

کاربران

0

سفارشات

about
about
abt image

چگونه با ارزسوپ مارکت شروع کنیم؟

روند کار بسیار ساده می باشد. برای شروع نیاز به ساخت حساب کاربری دارید. فرم ثبت نام را باز کنید و با یک ایمیل معتبر، حساب کاربری خود را بسازید. جهت تایید ایمیل، لینک تایید به ایمیل شما ارسال می شود، آن را اجرا کنید تا حساب کاربری شما فعال شود.

وارد حساب کاربری شوید و مراحل احراز هویت را مشاهده کنید و همه مراحل خواسته شده را انجام دهید و درخواست احراز هویت را ارسال کنید. این مراحل شامل تکمیل اطلاعات پروفایل شما ، تایید شماره موبایل و شماره تلفن ثابت، ثبت حداقل یک کارت بانکی و ارسال عکس سلفی با فرمت خواسته شده در قسمت ارسال مدارک می باشد.

تایید احراز هویت شما حداکثر 12 ساعت طول خواهد کشید. پس از آن همه امکانات سایت برای شما فعال خواهد شد. پس از آن میتوانید به بخش موجودی ارزها رفته و موجودی تومان و یا ارزی خود را افزایش دهید. و در نهایت به بخش خرید و فروش رفته و اولین ترید خود را انجام دهید.

حالا شروع کنید