شماره تماس ما: 09173757292-07737257464

آدرس ایمیل ما: support@arzswap.com

پرسش و پاسخ های متداول

پرسش و پاسخ های متداول:


مارکت ارزسوپ چیست؟

ارزسوپ، پلتفرم جامعی است که کاربران میتوانند دارایی های دیجیتال و رمز نگاری شده خود را بدون واسطه به دیگران بفروشن و یا خریداری کنند. در مارکت های ارزسوپ، خریداران و فروشندگان بدون هیچ واسطه‌ای با یکدیگر معامله می‌نمایند.


آیا برای برای استفاده از خدمات سایت احراز هویت انجام می دهید؟

بله، بدون احراز هویت از ارائه ی خدمات معذوریم. بر اساس قوانین کشور، احراز هویت مشتریان جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از خدمات سایت الزامی است.


چه مدارکی جهت احراز هویت باید ارسال کنیم؟

پس از ثبتنام در سایت، نخست باید مشخصات فردی خود شامل نام و نام خانوادگی، آدرس محل سکونت ، کد ملی و شماره موبایل و ثابت خود را در صفحه پروفایل خود بروزرسانی کنید. سپس شماره موبایل و تلفن ثابت خود را به صورت خودکار در سایت، تایید کنید. سپس شماره کارت بانکی خود را در قسمت کارتهای بانکی اضافه کرده و همچنین مشابه این عکس ، سلفی بگیری و آن را در سایت بارگزاری کنید. در نهایت درخواست احراز هویت را ارسال کنید تا در کمتر از چند ساعت مدارک و اطلاعات شما بررسی شده و احراز هویت شوید.


آیا می توانم از کارت بانکی پدر یا یکی از اقوام نزدیک استفاده کنم؟

خیر، این کار خلاف قوانین است و در صورت استفاده از کارت دیگران افزایش موجودی ریالی شما تکمیل نخواهد کرد و بعد از طی مراحل قانونی مبلغ به کارت مبدأ برگشت داده می شود.


حداقل و حداکثر مبلغ قابل خرید و فروش چقدر می باشد؟

حداکثر مبلغ نامحدود می باشد، اما حداقل مبلغ برای هر ارز متفاوت می باشد، میتوانید در این صفحه جزییات کامل را ببینید.


چگونه ارز مورد نیاز خود را بخرم؟

پس از افتتاح حساب در سایت و احراز هویت و تأیید حساب توسط مدیریت سایت، می توانید با استفاده از درگاه بانکی اقدام به شارژ حساب ریالی خود نمایند. پس از شارژ حساب، بلافاصله می توانید درخواست خرید ارز مورد نیاز خود را با قیمت و حجم دلخواه در مارکت مربوطه ثبت نموده و در صورت وجود فروشنده، سفارش خود را تکمیل نمایند. پس از تکمیل خرید، کیف پول مربوط به ارز خریداری شده به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. سپس، امکان درخواست برداشت ارز از کیف پول اختصاصی هر شما میسر خواهد بود.


چگونه ارز خود را بفروشم؟

پس از افتتاح حساب در سایت و احراز هویت و تأیید حساب توسط مدیریت سایت، می توانید با استفاده از آدرس اختصاصی، اقدام به انتقال ارز به کیف پول خود نمایند. پس از تأیید تراکنش در شبکه بلاک‌چین (blockchain) آن ارز،کیف پول مربوط به رمزارز انتقال یافته به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. سپس، درخواست فروش رمزارز مورد نظر خود را با قیمت و حجم دلخواه در مارکت مربوطه ثبت کنیدو در صورت وجود خریدار، سفارش خود را تکمیل نماید. پس از انجام فروش، کیف پول ریالی شما به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. در نهایت، امکان درخواست برداشت ریال از کیف پول به حساب بانکی میسر خواهد بود.


کارمزد خرید و فروش و همچنین افزایش یا برداشت از کیف پول چقدر می باشد؟

کارمزد خرید و فروش حداکثر 0.2 درصد می باشد. افزایش موجودی کیف پول بدون کارمزد می باشد. اما برداشت از کیف پول شامل کارمزد میشود که جهت انجام تراکنش در شبکه بلاکچین آن ارز مورد نیاز می باشد. میتوانید جزییات کامل را در این صفحه مشاهده کنید.


چه ارزهایی قابل خرید و فروش در ارزسوپ، قابل خرید و فروش هستند؟

در حال حاظر امکان خرید و فروش ، پرفکت مانی ، پییر ، بیتکوین ، لایتکوین ، تتر ، اتریوم ، بینانس کوین ، ترون ، ریپل ، بیتکوین کش ، بیتکوین اس وی و داج کوین فراهم می باشد. در آینده نزدیک، رمزارزهای بیشتری به ارزسوپ اضافه خواهد شد. لیست تمامی مارکت ها رو میتوانید در این صفحه مشاهده کنید.


آیا بابت معرفی سایت شما به دوستان، پورسانت می دهید؟

بله تا 20% از کارمزد خرید و فروش دوستانتان ، به کیف پول شما اضافه خواهد شد. لینک رفرال را میتوانید پس از ورود به حساب، در پروفایل تان ببینید و برای دوستانتان ارسال کنید.