شماره تماس ما: 09173757292-07737257464

آدرس ایمیل ما: support@arzswap.com

قوانین و مقررات

ارزسوپ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و پلتفرمی برای تبادل دارایی‌های دیجیتال و رمزنگاری شده مانند پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین و اتریوم و ... با ریال می‌باشد. هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این پلتفرم صورت نمی گیرد.


قوانین و مقررات:

1- این توافقنامه یا به عبارتی قرارداد بین وبسایت ارزسوپ و هر فردی که به این سایت مراجعه و ثبت نام می نماید به عنوان کاربر منعقد می گردد .


2- کلیه کاربران این سایت برای استفاده از محصولات و خدمات سایت مجبور به رعایت قوانین و مقررات زیر می باشند.


3- هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و زمانی که کاربر می خواهد از خدمات وبسایت ارزسوپ استفاده کند متضمن می شود که حساب های بانکی و هویت ارائه شده مربوط به خود کاربر می باشد و به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.


4- کلیه فعالیت های کاربران باید با اینترنت اصلی بدون استفاده از هر گونه مخفی کننده باشد.


5- سایت ارزسوپ مجاز است جهت احراز هویت کاربران از آنها درخواست مدارک شناسایی و شماره تلفن همراه و ثابت کند. این مدارک می تواند شامل عکس سلفی ،کارت ملی ، شناسنامه ، گذرنامه ... باشد.


6- سایت ارزسوپ مجاز است تراکنش های ریالی کاربرانی که احراز هویت آنها تکمیل نشده ، را مسدود و لغو کند. و همچنین کاربرانی که با استفاده از کارت های معرفی نشده به سایت ما، اقدام به افزایش موجودی ریالی کنند.


7- سایت ارزسوپ موظف به حفظ حریم خصوصی کاربران و حفاظت از اطلاعات و مدارک کاربران می باشد. سایت ارزسوپ به هیچ عنوان اطلاعات و مدارک کاربران را با افراد و شرکت های دیگر به اشتراک نمی گذارد.


8- سایت ارزسوپ مجاز است در صورت درخواست مراجع قضایی کشور جمهوری اسلامی ایران کلیه اطلاعات ، مدارک و فعالیت های کاربر مورد درخواست را ارایه نماید.


9- در صورت محرز شدن سوءاستفاده کاربر از خدمات این سایت از قبیل پول شویی ، کلاهبرداری ، ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی و هر گونه فعالیت غیر قانونی ، حساب کاربر بسته خواهد شد. و همچنین سایت ارزسوپ مجاز به ارایه اطلاعات کاربر متخلف به مراجع قضایی می باشد.


10- کاربر در تمام مراحل فعالیت خود از قبیل برداشت از حساب و غیره ، مسئول تمام اشتباهاتی می باشد که به واسطه ارائه اطلاعات اشتباه توسط خود کاربر صورت گرفته است.در صورتی که بنا بر اطلاعات اشتباه کاربر مبلغ مربوط به برداشت از موجودی به حسابی دیگر بجز حساب خود کاربر منتقل شود مسئولیت این اتفاق بر عهده خود کاربر می باشد.


11- هرگونه مالیاتی که بر نقل و انتقالات ارزی و ریالی بین کاربر و سایت ارزسوپ وضع شود بر عهده کاربر می باشد و کاربر موظف است آنها را پرداخت کند. و همچنین کلیه کارمزد های نقل و انتقال ارزها و ریالی بر عهده کاربر می باشد.


12- سایت ارزسوپ کاملا مستقل می باشد و نماینده یا شریک هیچ کدام از بانک ها یا ارز های الکترونیکی از قبیل پرفکت مانی ، پی یر و بقیه ارزهای دیجیتالی نیست. سایت ارزسوپ هیچ گونه مسئولیتی در صورت بسته شدن این سایت ها در قبال موجودی کاربران ندارد. شما با ثبت نام در سایت ارزسوپ و فعالیت در سایت ما و قبول این توافقنامه و قرارداد ، ریسک موارد ذکر شده در این بند از قرارداد را شخصا بر عهده گرفته و حق هر گونه اقامه دعوی و شکایت در مجامع قضایی جمهوری اسلامی ایران را از خود سلب می نمایید.


13- وبسایت ارزسوپ مسئول هر گونه اتفاقات غیر منتظره و خارج از کنترل نیست و هرگونه ضرر و زیان ناشی از اتفاقات خارج از کنترل بر عهده کاربر می باشد.


14- کاربر می تواند هر زمان که اراده کند بجز در موارد ذکر شده در بند های 12 و 13 درخواست بسته شدن حساب کاربری خود را از طریق بخش پشتیبانی ارسال نماید، سایت ارزسوپ بجز در موارد ذکر شده در بندهای 12 و 13 قرارداد ، موظف است کلیه مبالغ ریالی و ارزی باقیمانده کاربر در حساب کاربری او را در سریعترین زمان ممکن به شماره حساب های بانکی یا ارزی کاربر عودت دهد. البته بسته شدن حساب کاربر به معنی حذف کامل حساب نمی باشد. اطلاعات و تاریخچه فعالیت های کاربر در سیستم ما آرشیو خواهد شد.


15- وبسایت ارزسوپ حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، البته این تغییرات به اطلاع کاربران سایت از طریق ارسال ایمیل ، درج خبر و یا اعلانات داخلی سایت ، خواهد رسید . کاربر در صورت قبول نکردن تغییرات جدید می تواند خواهان بسته شدن حساب خود با توجه به بند 14 قرارداد شود ، در غیر این صورت به معنای پذیرش تغییرات جدید توسط کاربر می باشد.


16- با ثبت نام و شروع فعالیت در این وبسایت کاربر (و همچنین کاربرانی که از وبسایت intswap.com به این وب سایت منتقل شده اند) تایید می کند که تمامی موارد ذکر شده در این قرارداد را بدقت مطالعه کرده و با همه بند های آن موافق است.